RAVENSBURGER 3D puzzle Postavička Mimoni 2: Disco 54 dílků
Kód: 141731
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Postavička Mimoně od výrobce RAVENSBURGER! Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující modely slavných budov. Dílky vyrobeny z pevného plastu technologií EasyClick zaručí vynikající stabilitu, a celá postavička drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaše dílo všichni obdivovat. 3D puzzle RAVENSBURGER lze skládat podle motivu (obtížnější varianta) nebo podle praktického číslování na zadní straně dílků. Balení obsahuje: 54 očíslovaných dílků, 5 dílů příslušenství a návod. Rozměr složeného puzzle cca 5 x 5 x 12,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 4005556112296 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 18,5 x 12 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 5 x 5 x 12,6 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
