RAVENSBURGER 3D puzzle Šikmá věž v Pise 216 dílků
Kód: 3378
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Po úspěchu s koulí Puzzleball a pyramidou Puzzlepyramid se RAVENSBURGER pustil do další výzvy - a tou jsou stavby. Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující modely slavných budov. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. Balení obsahuje: 216 očíslovaných dílků puzzle,3 díly příslušenství a návod. Ilustrační video Šikmá věž (Torre pendente) se nachází v Itálii v Pise. Stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli), společně s dómem a kruhovým baptisteriem (křestní kaplí). Je vysoká 56 metrů. Věž je postavena z bílého mramoru. Již krátce po začátku stavby v roce 1174 se začala naklánět. Důvodem jsou mělce založené základy v měkké hornině. Zajímavostí je, že věž se původně nakláněla na opačnou stranu. Rozměr složeného puzzle cca 14 x 29 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4005556125579 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 14 x 29 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
