RAVENSBURGER 3D puzzle Srdce Koně 54 dílků
Kód: 134474
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Uzavíratelná dekorativní šperkovnice ve tvaru srdíčka s motivem koní se stane skvělým dárkem pro každou příležitost. Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit designovou šperkovnici, která působí velmi reálně. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu. Srdce drží bez nutnosti lepení. Balení obsahuje : 54 očíslovaných dílků puzzle, 6 dílů příslušenství a návod. Obsah krabičky vyobrazený na fotografii není součástí balení. Rozměr složeného puzzle cca 10,3 x 11,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4005556111718 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 13 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10,3 x 11,2 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
