RAVENSBURGER 3D puzzle Srdce Ledové království 2, 54 dílků
Kód: 138690
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Uzavíratelná dekorativní šperkovnice ve tvaru srdíčka s obrázky Anny a Elsy z Ledového království. Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit designovou šperkovnici, která působí velmi reálně. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu. Srdce drží bez nutnosti lepení. Balení obsahuje: 54 očíslovaných dílků, 6 ks příslušenství a návod. Obsah krabičky vyobrazený na fotografii není součástí balení. Rozměr složeného puzzle cca 11,2 x 10,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4005556112364 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 13 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11,2 x 10,3 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
