RAVENSBURGER 3D puzzle Star Wars Galaxie 540 dílků
Kód: 162470
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sestav si svůj vlastní model Star Wars Galaxie! Balení obsahuje: - 8 puzzleballů planet - 1 dekorativní a informativní plakát - 1 obrázkový návod Skládání rozvíjí jemnou motoriku a prostorové vnímání. Popisky uvedené na informativním plakátu jsou v cizím jazyce. Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných plastových dílků se podílí na vytvoření pevných, hladkých koulí. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule jsou po sestavení překvapivě stabilní. Obtížnost: 3,5. Rozměr složeného puzzle cca průměr 1x5, 2x7, 4x13 a 1x15 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 4005556115778 |
| Počet dílků: | 540 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 1x5, 2x7, 4x13 a 1x15 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
