RAVENSBURGER 3D puzzle stojan: Harry Potter 57 dílků
Kód: 125356
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Tužky už se nebudou válet po stole a navíc bude krásný dárek vždycky na očích! Další z řady praktických předmětů ve formě 3D puzzle edice RAVENSBURGER Harry Potter se stane skvělým dárkem pro každou příležitost. A nemusí sloužit pouze jako tužkovník, ale třeba jako stojánek na kosmetiku a jiné věci. Speciální zakřivené dílky, které přesně zapadnou na své místo, vytvoří kouzelný stojánek nejen na psací potřeby, ale na cokoliv, co děti potřebují . Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu bez nutnosti lepení. 3D puzzle RAVENSBURGER lze skládat podle motivu (obtížnější varianta) nebo podle praktického číslování na zadní straně dílků. Balení obsahuje: 54 očíslovaných dílků puzzle, 3 díly příslušenství a návod. Dekorace není součástí balení. Rozměr složeného puzzle cca 7,7 x 7,7 x 9,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4005556111541 |
| Počet dílků: | 57 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 13 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 7,7 x 7,7 x 9,5 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
