RAVENSBURGER 3D puzzle stojan: Kůň 57 dílků
Kód: 133375
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Tužky už se nebudou válet po stole a navíc bude krásný dárek vždycky na očích! Další z řady praktických předmětů ve formě 3D puzzle od výrobce RAVENSBURGER se stane skvělým dárkem pro každou příležitost. A nemusí sloužit pouze jako tužkovník, ale třeba jako stojánek na dekorativní kosmetiku a jiné věci. Speciální zakřivené dílky, které přesně zapadnou na své místo, vytvoří kouzelný stojánek nejen na psací potřeby, ale na cokoliv, co děti potřebují . Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu bez nutnosti lepení. 3D puzzle RAVENSBURGER lze skládat podle motivu (obtížnější varianta) nebo podle praktického číslování na zadní straně dílků. Stojan má po sestavení výšku přibližně 9,5 cm. Balení obsahuje: 54 očíslovaných dílků, 3 díly příslušenství a návod. Poznámka: Vybavení stojánku na fotografiích není součástí balení. Rozměr složeného puzzle cca 7,7 x 7,7 x 9,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4005556111756 |
| Počet dílků: | 57 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 13 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 7,7 x 7,7 x 9,5 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
