RAVENSBURGER 3D puzzle Zámek Disney 312 dílků
Kód: 117706
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zažijte jedinečnou kombinaci skládání puzzle a stavění modelu a vytvořte nádhernou repliku pohádkového zámku. Tento zámek, na kterém je vyobrazeno více než 100 animovaných postaviček z dílny Walta Disneye , se jistě stane krásným doplňkem každého dívčího pokojíčku. Speciální plastové dílky s jedinečnou technologií Easyclick a zajímavě navrženými spoji poskytují skvělou stabilitu celé stavby. Dílky přesně zapadnou na své místo a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. Balení obsahuje: 216 očíslovaných plastových puzzle dílků, 99 dílků příslušenství, ilustrovaný návod. Rozměr složeného puzzle cca 45,3 x 26,9 x 49,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.96 kg |
| EAN: | 4005556125876 |
| Počet dílků: | 312 |
| Rozměry krabice (balení): | 49 x 35 x 12 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 45,3 x 26,9 x 49,6 cm |
| Materiál: | plast |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
