RAVENSBURGER 3D Puzzleball Dětský globus se zvířátky (anglický) 180 dílků
Kód: 118508
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zeměkoule pro děti s památnými stavbami a zvířátky, které jsou charakteristické pro daný světadíl. Texty uvedené na globusu jsou v angličtině. Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných 180 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Balení obsahuje průvodce, návod a stojánek. Každý kus je na zadní straně číslovaný, takže můžete dokončit puzzle buď pomocí čísla nebo obrázku. Puzzleball® má po sestavení průměr 20 cm. Doporučeno pro věk 7-12 let. Rozměr složeného puzzle cca průměr 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 4005556123384 |
| Počet dílků: | 180 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 26 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 20 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
