RAVENSBURGER 3D Puzzleball Pokémon: Quick Ball 54 dílků
Kód: 157897
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Quick Ball nyní i ve formě dekorativního puzzleballu! Doporučeno pro věk 7-99 let. Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných 54 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Balení obsahuje předlohu, návod a podstavec. Puzzleball® má po sestavení průměr 7 cm. Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Není divu, když vyrábí puzzle již od r. 1891. Rozměr složeného puzzle cca průměr 7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4005556115808 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 8 x 8 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 7 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
