RAVENSBURGER 3D Puzzleball Star Wars: BB8 103 dílků
Kód: 163658
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných 103 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Balení obsahuje předlohu, návod a podstavec. Puzzleball® má po sestavení průměr 13 cm. Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Není divu, když vyrábí puzzle již od r. 1891. Rozměr složeného puzzle cca průměr 13 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4005556115785 |
| Počet dílků: | 103 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 13 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
