RAVENSBURGER 3D Puzzleball Star Wars: Hvězda smrti 543 dílků
Kód: 155219
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných 540 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Puzzle Ball® obsahuje závěsné zařízení: slavná Hvězda smrti se tak může v budoucnu vznášet i u vás doma. Balení obsahuje: návod, stojánek a nylonový provázek. Puzzleball® má po sestavení průměr 23,3 cm. Rozměr složeného puzzle cca průměr 23,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 4005556115556 |
| Počet dílků: | 543 |
| Rozměry krabice (balení): | 26,5 x 26 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 23,3 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
