RAVENSBURGER 3D Puzzleball Tlapková patrola 73 dílků
Kód: 116596
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Hrdinové seriálu Tlapková patrola nyní i ve formě dekorativního puzzleballu! Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných 72 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení překvapivě stabilní. Balení obsahuje: 72 očíslovaných dílků puzzle, 1 stojánek, předlohu a návod. Puzzleball® má po sestavení průměr 13 cm. Doporučeno pro děti od 6 let. Rozměr složeného puzzle cca průměr 13 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4005556121861 |
| Počet dílků: | 73 |
| Rozměry krabice (balení): | 19 x 19 x 19 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 13 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
