RAVENSBURGER 3D Svítící puzzleball Astronaut 72 dílků
Kód: 139070
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Díky noční edici Nachtlicht od Ravensburgeru může mít okouzlující svítící kouli s vesmírným motivem i Vaše dítě. Puzzle je velmi oblíbené nejen díky snadné manipulaci, ale i stabilitě. Ke skládání nepotřebujete lepidlo, speciálně vyrobené zakřivené dílky do sebe jednoduše zapadnou a drží tvar. Skládat lze podle obrázku nebo podle čísel - plastové dílky jsou ze zadní strany očíslovány. Průměr puzzleballu je 13 cm. Balení obsahuje: 72 dílků stojánek základnu s Led žárovkou stručný návod Baterie nejsou součástí výrobku. Ravensburger právem patří mezi přední evropské výrobce puzzle, hádanek, her a dalších výrobků pro děti. V současnosti má ve svém portfoliu na 8000 nejrůznějších produktů. Politikou společnosti je nabízet smysl a přinášet radost nejen těm nejmenším. Vysoká kvalita je důsledkem čerpání dlouholetých zkušeností, poznatků a dovedností během procesu výroby, spolu s využitím materiálů nejvyšší kvality. Nemálo důležitá je i přísná kontrola a bezpečnost práce. Rozměr složeného puzzle cca průměr 13 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4005555080589 |
| Počet dílků: | 72 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 13 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
