RAVENSBURGER 3D Svítící puzzleball Hvězdný globus 190 dílků
Kód: 155902
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných 180 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky do sebe skvěle zapadají a koule je po sestavení velmi stabilní. Každý dílek je na zadní straně číslovaný, takže můžete skládat pomocí po sobě jdoucích čísel nebo podle obrázku. Puzzleball® má po sestavení průměr 20 cm. Neonové - fluorescenční puzzle má speciální potisk, který po nasvícení ve tmě svítí. Obsah balení: puzzle, podstavec, kovový držák globusu, obrázkový návod. Rozměr složeného puzzle cca 20,3 x 20,3 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 4005556115440 |
| Počet dílků: | 190 |
| Rozměry krabice (balení): | 26,5 x 26 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20,3 x 20,3 x 24 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
