RAVENSBURGER 3D Svítící puzzleball Měsíc 73 dílků
Kód: 162466
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dokonalá koule bez použití lepidla - to je 3D Puzzle Ball® od RAVENSBURGER . Každý z perfektně propracovaných 73 plastových dílků se podílí na vytvoření pevné, hladké koule. Speciální zahnuté dílky do sebe skvěle zapadají a koule je po sestavení velmi stabilní. Puzzleball® má po sestavení průměr 12,9 cm. Neonové - fluorescenční puzzle má speciální potisk, který po nasvícení ve tmě svítí. Obsah balení: puzzle, podstavec, kovový držák globusu, obrázkový návod. Ravensburger právem patří mezi přední evropské výrobce puzzle, hádanek, her a dalších výrobků pro děti. V současnosti má ve svém portfoliu na 8000 nejrůznějších produktů. Politikou společnosti je nabízet smysl a přinášet radost nejen těm nejmenším. Vysoká kvalita je důsledkem čerpání dlouholetých zkušeností, poznatků a dovedností během procesu výroby, spolu s využitím materiálů nejvyšší kvality. Nemálo důležitá je i přísná kontrola a bezpečnost práce. Rozměr složeného puzzle cca průměr 13 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 4005556115860 |
| Počet dílků: | 72 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 13 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
