RAVENSBURGER Dřevěné obrysové puzzle Wednesday 300 dílků
Kód: 166816
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné laserem vyřezávané puzzle RAVENSBURGER s nepravidelně tvarovanými dílky nazvanými whimsies v ekologickém balení. figurky whimsies - dílky ve tvaru figurek, které jsou tématicky sladěné s obrázkem oboustranné provedení - skládat můžete jak podle obrázku (lícová strana) nebo podle tvaru (rubová strana se vzorem) precizní laserové zpracování - hladké hrany bez třísek baleno s důrazem na ekologii - krabička bez plastové folie, vnitřní sáček je papírový Rozměr složeného puzzle cca 27 x 37 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 4005555015383 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 16 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 37 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
