RAVENSBURGER Obrovské podlahové puzzle Cry Babies Magic Tears 24 dílků
Kód: 138077
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Velké podlahové puzzle pro děti s opravdu velkými dílky. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 70 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.97 kg |
| EAN: | 4005556030507 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 70 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
