RAVENSBURGER Puzzle 12 Héraklových úkolů 64 dílků
Kód: 166883
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 33,3 x 33,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 4005555042099 |
| Počet dílků: | 64 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,3 x 33,3 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
