RAVENSBURGER Puzzle Barevná mapa Německa XXL 200 dílků
Kód: 149434
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 36 x 49 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4005556133376 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 23 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 49 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
