RAVENSBURGER Puzzle Dinosauři 30 dílků
Kód: 163630
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem). Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4005555041535 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29 x 0,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
