RAVENSBURGER Puzzle Encanto 3x49 dílků
Kód: 149121
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 21 x 21 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4005556056576 |
| Počet dílků: | 3 x 49 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 19 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 21 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
