RAVENSBURGER Puzzle Harry Potter: Kouzelný svět 300 dílků
Kód: 167174
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 27 x 39 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 4005555041405 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 19 x 19 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 39 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
