RAVENSBURGER Puzzle Harry Potter 3v1 (25,36,49 dílků) + pexeso
Kód: 132587
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní puzzle s různou obtížností - 3 puzzle s 25 - 49 dílky + pexeso (24 dvojic) s postavami z filmů o kouzelníkovi Harry Potterovi. Vhodné pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 18 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 4005556050543 |
| Počet dílků: | 25 + 36 + 49 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 18 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
