RAVENSBURGER Puzzle Hravá koťátka 35 dílků
Kód: 163615
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 18 x 26 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 4005555040712 |
| Počet dílků: | 35 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 26 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
