RAVENSBURGER Puzzle Jak vycvičit draka: Dobří draci XXL 150 dílků
Kód: 110135
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle s XXL dílky pro snazší skládání. Doporučeno pro děti od 7 let. Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Každý dílek je v prvotřídní kvalitě a dílky přesně zapadají do sebe. Díky použití impregnovaného lnu je obrázek puzzle bez reflexů. Puzzle Ravensburger má ohebné a stabilní dílky a je vyrobeno z recyklované lepenky. Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4005556100156 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Dreamworks |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
