RAVENSBURGER Puzzle Královny oceánu 35 dílků
Kód: 134467
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 30 x 21 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 4005556086849 |
| Počet dílků: | 35 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 21 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
