RAVENSBURGER Puzzle Ledové království 2: Osud čeká 4x42 dílků
Kód: 131588
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle se čtyřmi obrázky s hrdiny z animovaného filmu Ledové království 2. Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 36 x 26 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 4005556050239 |
| Počet dílků: | 4 x 42 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 26 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
