RAVENSBURGER Puzzle Ledové království 2 XXL 100 dílků
Kód: 130779
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle pro děti s Annou a Elsou z Ledového království 2 s velkými XXL dílky pro snazší skládání. Doporučeno pro děti od 6 let. Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4005556128679 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
