RAVENSBURGER Puzzle Ledové království 2 XXL 300 dílků
Kód: 130832
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s většími dílky pro snadné skládání. hodné pro děti od 9 let. Rozměr složeného puzzle cca 36 x 49 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4005556128662 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 49 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 9 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
