RAVENSBURGER Puzzle Minigolfový ráj XXL 500 dílků
Kód: 159265
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s extra velkými dílky. Puzzle je výborným řešením pro milovníky skládání, kteří mají problémy se zrakem, pro starší věkové skupiny a děti. Dílky s průměrnou velikostí okolo 3 cm usnadňují manipulaci a slouží k procvičování motorických dovedností. Rozměr složeného puzzle cca 70 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 4005555010029 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 30,5 x 25,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 70 x 50 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
