RAVENSBURGER Puzzle Mix&Match: Legrační zvířátka 3x24 dílků
Kód: 142932
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Míchej a skládej! Můžeš poskládat motivy podle obrázků a nebo vzájemně kombinovat a míchat jednotlivé dílky ze všech tří puzzle a vytvářet nové legrační tvory. To bude zábava! V jedné krabičce najdete tři puzzle pro děti s 24 dílky. Rozměr složeného puzzle cca 18 x 26 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4005556051373 |
| Počet dílků: | 3 x 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 16 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 26 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Alice Risi |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
