RAVENSBURGER Puzzle Oblíbení dinosauři 2x12 dílků
Kód: 145989
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
V jedné krabičce najdete dvě dětské puzzle - každé s 12 dílky a se stejným rozměrem. Rozměr složeného puzzle cca 26 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 4005556052462 |
| Počet dílků: | 2 x 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 18 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
