RAVENSBURGER Puzzle&Play: Královská party 2x24 dílků
Kód: 149361
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Skládej a hrej si! Dvě puzzle v jedné krabičce zabaví dětské ručičky i představivost. 2 puzzle v jedné krabičce spojením obou částí krabičky sestavíte malé divadélko puzzle se skládá do krabičky a slouží jako pozadí divadélka součástí sady jsou postavičky, se kterými si děti mohou hrát Obsahuje: 2 puzzle motivy, upevňovací svorky a hrací figurky. Rozměr složeného puzzle cca 26 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 4005556055968 |
| Počet dílků: | 2 x 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 18 cm |
| Materiál: | Papír, plast |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
