RAVENSBURGER Puzzle Požárník Sam 33 dílků
Kód: 116446
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pestře malované deskové puzzle s 33 dílky z animovaného seriálu Požárník Sam. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 32,5 x 24,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 4005556061143 |
| Počet dílků: | 33 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29,5 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32,5 x 24,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
