RAVENSBURGER Puzzle Práce na farmě 2x12 dílků
Kód: 111963
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
V jedné krabičce najdete dvě puzzle pro děti s 12 dílky. Vhodné pro děti od 3 let. Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Každý dílek je v prvotřídní kvalitě a dílky přesně zapadají do sebe. Díky použití impregnovaného lnu je obrázek puzzle bez reflexů. Puzzle Ravensburger má ohebné a stabilní dílky a je vyrobeno z recyklované lepenky. Rozměr složeného puzzle cca 26 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4005556075607 |
| Počet dílků: | 2 x 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 18 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Carolin Görtler |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
