RAVENSBURGER Puzzle Prasátko Peppa 4x42 dílků
Kód: 157892
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Balení obsahuje sadu čtyř puzzle se stejným počtem dílků a stejným rozměrem. Rozměr složeného puzzle cca 36 x 26 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.91 kg |
| EAN: | 4005556069491 |
| Počet dílků: | 4 x 42 |
| Rozměry krabice (balení): | 37,5 x 27,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36 x 26 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
