RAVENSBURGER Puzzle Pravěký svět dinosaurů XXL 100 dílků + omalovánky
Kód: 122991
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kouzelné spojení skládání puzzle a vykreslování omalovánek! Poskládejte si puzzle a potom se pusťte do malování. Součástí balení je nejen puzzle ale i knížka omalovánek. Můžete vybarvovat pastelkami, vodovými barvičkami, temperami nebo třeba fixami. Potřeby pro kreslení nejsou součástí balení. Doporučeno pro děti od 6 let. Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 4005556136957 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
