RAVENSBURGER Puzzle s hodinami Prasátko Pepina XL 60 dílků
Kód: 152855
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Prasátko Pepina má nabitý program! Skládání puzzle, povídání si o obrázcích a otáčení pohyblivými plastovými ručičkami na ciferníku hodin je skvělý způsob, jak děti seznámit s pojmem čas. Děti tak mohou porovnávat svůj den s Pepinou! V kolik hodin chodí do školy, obědvají, koupou se nebo chodí spát? Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 4005556095100 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,5 x 23 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
