RAVENSBURGER Puzzle Spiderman 4v1 (12,16,20,24 dílků)
Kód: 118504
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Čtyři puzzle s různou obtížností od 12 do 24 dílků se Spidermanem. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 4 x 19 x 14 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4005556073634 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 20 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 4 x 19 x 14 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Marvel |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
