RAVENSBURGER Puzzle Star Wars - Mandalorian: Křížová palba XXL 300 dílků
Kód: 145969
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Prorazte si cestu napříč galaxií s naším Mandalorianem a vydejte se na cestu. Spojte síly s mandalorianským lovcem odměn Dinem Djarinem, který se snaží ochránit Grogu (alias Baby Yodu) před zlovolným Moffem Gideonem! Světelné meče a blasterové paprsky chytře rámují scény z oblíbeného seriálu Disney+, v nichž Mandovi pomáhají přátelé a spojenci. Na pomoc mu přichází mandaloriánský kolega Bo-Katan Kryze, lovec odměn Boba Fett, IG-11 a bývalá Jedi Ahsoka Tano. Dokonce se objeví i mistr Jedi Luke Skywalker, který srazí Temné vojáky, aby Grogu zachránil před silami zla! Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4005556132799 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,5 x 23,1 x 3,7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 9 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
