RAVENSBURGER Puzzle Star Wars - Mandalorian: Tváří v tvář XXL 200 dílků
Kód: 146003
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle s XXL dílky pro snazší skládání. Použijte Sílu a dostaňte Grogu a Manda do bezpečí! V této imaginární ilustraci Mandaloriana nevypadají šance našich hrdinů dobře! Grogu, obklopený stormtroopery a Temnými vojáky, je sice malý, ale Síla je u něj silná a jeho schopnosti mohou zachránit situaci! Ačkoli byl původně najat, aby Grogu doručil Klientovi, přísahal mandalorianský lovec odměn Din Djarin, že bude "malého Yodu" chránit a vrátí ho Jediům. Chce ho však Moff Gideon, který ovládá Mandalorský darksaber - podaří se Groguovi a Mandovi uniknout? Rozměr složeného puzzle cca 49 x 36 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 4005556132782 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 36 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
