RAVENSBURGER Puzzle Tlapková patrola 3v1 (25,36,49 dílků)
Kód: 127178
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Tři puzzle s různou obtížností od 25 do 49 dílků a s různě velkými dílky pro děti. Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 3 x 18 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4005556070572 |
| Počet dílků: | 25 + 36 + 49 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 3 x 18 x 18 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
