RAVENSBURGER Puzzle Tlapková patrola 4v1 (12, 16, 20, 24 dílků)
Kód: 138684
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle RAVENSBURGER s motivy z animovaného seriálu o malých psích hrdinech. Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle s 12 - 24 dílky. Rozměr složeného puzzle cca 19 × 14 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 4005556030651 |
| Počet dílků: | 12 + 16 + 20 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 20,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19 × 14 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
