RAVENSBURGER Puzzle Záchrana zvířátek 24 dílků
Kód: 119262
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem). Po poskládání deskového puzzle se děti mohou pustit do zábavné hry. Po stranách rámečku jsou vyobrazená zvířátka a věci - podaří se ti je všechny najít na poskládaném obrázku? Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 24 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4005556065813 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 24 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
