RAVENSBURGER Puzzle Zvířátka na louce 15 dílků
Kód: 111929
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem) s obrázkem zvířátek ze statku. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 25 x 14,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 4005556060467 |
| Počet dílků: | 15 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 19 x 0,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25 x 14,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Antje Flad |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
