RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Eiffelova věž 224 dílků
Kód: 162467
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Eiffelova věž ve speciální Svítící edici! Svítící stavba od mistra ve výrobě puzzle RAVENSBURGER. Každý z perfektně propracovaných 224 plastových dílků umožňuje postavit fascinující model slavné Eiffelovky. Neonové - fluorescenční puzzle má speciální potisk, který po nasvícení ve tmě svítí. Obsah balení: puzzle, návod. Rozměr složeného puzzle cca 44 x 18 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 4005556115914 |
| Počet dílků: | 224 |
| Rozměry krabice (balení): | 26,5 x 26 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 44 x 18 x 18 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
