RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Iconics: Eiffelova věž (Noční edice) 216 dílků
Kód: 166906
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Objevte fascinující zážitek ze skládání realistického 3D modelu z edice Iconins. Ideální pro milovníky puzzle, architektury i sběratele unikátních dekorací. Vlastnosti: realistický 3D model s autentickými detaily, noční edice s LED modulem, který nabízí tři světelné efekty: stálé bílé světlo, pulsující světlo nebo střídající se barvy, snadná montáž díky očíslovaným dílkům – vhodné i pro začátečníky, bez nutnosti lepidla – všechny dílky pevně zapadají, elegantní dekorace do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice, skvělý dárek či suvenýr pro milovníky ikonické architektury. Rozměr složeného puzzle cca 21 x 21 x 46,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 4005555080244 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 21 x 46,1 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
