RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Noční edice Harry Potter: Bradavický hrad - Velká síň 643 dílků
Kód: 156227
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Noční edice Bradavické školy čar a kouzel! Stavba z výroby německé společnosti RAVENSBURGER se díky LED světlu ve tmě barevně rozzáří. Noční hrad je skvělým dárkem i nevšedním kouskem v 3D rozměru. Speciální ohebné dílky, které díky technologii EASYCLICK přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující model. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. Balení obsahuje: plastové puzzle dílky, příslušenství, světelný modul vč. světelného pásu LED a návod. Pro provoz výrobku je třeba 3 ks 1,5V baterie AAA (nejsou součástí výrobku). Obtížnost: 3,5 Rozměr složeného puzzle cca 40,8 x 41,6 x 44 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.69 kg |
| EAN: | 4005556115501 |
| Počet dílků: | 643 |
| Rozměry krabice (balení): | 37,5 x 27 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 40,8 x 41,6 x 44 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
