RAVENSBURGER Svítící 3D puzzle Noční edice Perníková chaloupka 216 dílků
Kód: 136639
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vytvořte si vlastní zimní říši divů s touto barevnou perníkovou chaloupkou v noční edici! Pokud milujete předvánoční období, v této sladké perníkové chaloupce si jistě přijdete na své. Díky jedinečné technologii EASYCLICK lze 216 dílů snadno přeměnit na krásný a stabilní dům, kdy do sebe dílky bez lepidla perfektně zapadají. Ilustrované pokyny pomohou začátečníkum i pokročilým uživatelům ve skládání této nádherné 3D stavby. Balení obsahuje: 216 očíslovaných dílků puzzle, 41 dílů příslušenství, světelný modul včetně LED a návod. Baterie 3x AAA nejsou součástí výrobku. Rozměr složeného puzzle cca 19 x 27,5 x 29,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4005556112371 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19 x 27,5 x 29,5 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
